Team Information

Çağ Üniversitesi İngilizce Psikoloji anabilim dalında lisans eğitimini burslu olarak ve yüksek onur derecesi ile tamamlamıştır. Travma Odaklı Psikososyal Destek Ekibi’nin Eğitmeni Psikolog Büşra Mülayim, Ben Psikoloji Yönetim Kurulu Üyesidir.
Mülayim, lisans yıllarında; Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi ve çeşitli rehabilitasyon merkezleri ile psikiyatri kliniklerinde staj yapmıştır. Nörobilim alanında Öğr. Gör. Kahraman Kıral’ın 2 sene boyunca asistanlığını yürütmüştür. Üniversite kulüp ve öğrenci birliklerinin yönetim kurulunda birçok sosyal ve akademik faaliyetler gerçekleştirmiştir.
Travma Odaklı Psikososyal Destek Ekibi (STÖ) 2. Jenerasyonunun proje koordinatörlüğünü yürütmüş ve 1 yıl boyunca travma alanı kapsamında çeşitli eğitimler almıştır. Birçok sivil toplum kuruluşunda gönüllülükler yapmıştır. Bu kapsamda 2016 senesinde Adana’nın Aladağ ilçesinde çıkan yurt yangını sonucunda psikososyal destek amacıyla 3. Aladağ Yaz Okulu’nda ve 05.02.2020 tarihinde gerçekleşen uçak kazasında psikolojik ilkyardım amaçlı saha çalışmasında gönüllü olarak görev almıştır. Şu anda ise Ben Psikoloji’de ‘Eğitmen ve Proje Yöneticisi’ olarak çalışmalarına devam etmektedir.